Tej wiosny w naszych sklepach witamy nowe marki: WTB, Eightshot oraz Cruzee.

WTB

Jednym z producentów, którego akcesoria pojawiły się w naszych sklepach jest WTB. To firma produkująca świetnej jakości opony, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach i na różnej nawierzchni. Polecamy!

Kupuj produkty marki WTB online –>

Cruzee

Kolejna nowa firma, której produkty zagościły na naszych półkach to Cruzee, fantastyczne i super lekkie rowerki biegowe rosnące razem z dzieckiem. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat ważą jedynie 1,9 kg!

Kupuj produkty marki Cruzee online –>

Eightshot

Ostatnią wiosenną nowinką w sklepie jest marka Eightshot – rewolucyjna w dziedzinie sportowych rowerów górskich dla dzieci i młodzieży. W ofercie są lekkie rowery o geometrii idealnej dla dziecięcych i młodzieżowych proporcji ciała.

Za nową marką stoi niemiecki producent Puky, który zawsze przykładał dużą wagę do przestrzegania surowych norm bezpieczeństwa. Dzięki temu MTB Eightshot nie tylko przypominają wyglądem rowery górskie, ale są idealne i stworzone do użytku w wymagającym terenie.

Kupuj rowery marki Eightshot online –>

 

Od zawsze wybieramy dla Was tylko to, co uważamy za naprawdę najlepsze :-) Zapraszamy do sklepów stacjonarnych lub na zakupy online!

Ekipa WygodnyRower.pl