Kompleksowa obsługa flot rowerowych

Przeszkolony zespół profesjonalnych mechaników rowerowych kompleksowo zadba o Twoją firmową flotę rowerową:

  • w siedzibie Twojej firmy (mobilny serwis rowerów flotowych u Ciebie)
  • lub w naszej przestrzeni serwisowo-magazynowej – możesz dostarczyć nam rowery samodzielnie i odebrać je po wykonaniu usługi lub skorzystać z oferowanym przez nas serwisie door to door (na Twoje życzenie odbieramy rowery od Ciebie w wyznaczonym miejscu i czasie, a następnie odstawiamy je po wykonaniu usługi).

obsługa-flot-rowerowych-wygodny-rower

Obsługa floty rowerowej w WygodnyRower to:

  • Dostęp do szeregu usług: przeglądy, serwis, naprawy, myjnia
  • Obsługa serwisowa door-to-door 
  • Mobilny serwis rowerów flotowych

 

Sprawdź, jakie usługi wchodzą w zakres obsługi floty rowerowej w WygodnyRower:

Serwis rowerów flotowych

Kompleksowy serwis i przegląd rowerów flotowych, w którego zakres wchodzą, m.in. regulacja hamulców, przerzutek, kasowanie wszystkich luzów, przegląd oświetlenia, czyszczenie napędu, centrowanie kół, smarowanie piast, napędu, linek, suportu, sterów.

Serwis i obsługa elektrycznych rowerów flotowych

Sezonowe przeglądy flotowych rowerów elektrycznych obejmujące, m.in. regulację hamulców, przerzutek, kasowanie wszystkich luzów, przegląd oświetlenia, czyszczenie napędu, centrowanie kół, smarowanie piast, napędu, linek, suportu, sterów oraz diagnostyka komputerowa e-bike (systemy Bosch, Yamaha, Panasonic, Gazelle Innergy, Shimano Steps, Yamaha).

Nasz serwis oferuje autoryzowaną obsługę wykonywaną przez przeszkolonych i certyfikowanych pracowników.

Serwis rowerów flotowych w systemie door to door

Na życzenie działamy w systemie door to door – odbieramy rowery od Ciebie w wyznaczonym miejscu i czasie, a następnie odstawiamy je po wykonaniu usługi. 

Mobilny serwis rowerów flotowych 

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym umożliwiającym uruchomienie mobilnego stanowiska serwisowego i przeprowadzanie serwisów rowerowych w dowolnym miejscu na terenie całej Polski. Przyjeżdżamy do Ciebie i na miejscu serwisujemy Twoją flotę rowerową.

Profesjonalna myjnia rowerowa

W naszej przestrzeni serwisowo-magazynowej znajduje się profesjonalna myjnia rowerowa.

Transport rowerów flotowych 

Dysponujemy flotą samochodów transportowych oraz przyczepą transportową. Bez problemu przewieziemy/dowieziemy rowery flotowe we wskazane przez Ciebie miejsce.

 

Jeśli wiesz, jak ważne jest posiadanie bezpiecznej oraz sprawnej floty rowerowej i szukasz profesjonalnego partnera w zakresie jej obsługi, skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Osoba kontaktowa:

Karol Popławski
tel. 502 386 386
karol@wygodnyrower.pl