Kochamy rowery. Z roku na rok nasz kraj staje się coraz bardziej rowerowy, co niesamowicie nas cieszy :-) Rozwija się infrastruktura, a na ścieżkach przybywa rowerzystów. Wielu z nas porusza się rowerem na co dzień – do pracy, szkoły, na uczelnię, a wielu przesiada się na rower tylko w wolnym czasie. Niektórzy wybierają wygodny rower miejski, inni sportowe mtb, jeszcze inni śmigają na szosach. Niezależnie jednak czym jeździmy i jak często – wierzymy, że wszystkim nam przyda się interaktywna ściąga z fajnymi rowerowymi miejscówkami :-)

Ci z was, którzy obserwują nasz profil na Instagramie (jeśli nie, to zachęcamy do obserwowania), na pewno kojarzą nasze weekendowe publikacje, w których przybliżamy sylwetki stołecznych rowerzystów i miejsca dla nich i dla Warszawy szczególne – oczywiście wszystkie dostępne na dwóch kółkach :-) Zrobiliśmy po Warszawie setki kilometrów, spotkaliśmy się z kilkudziesięcioma niesamowitymi mieszkańcami stolicy (a to jeszcze nie koniec naszych spotkań, czekają nas kolejne :-)) i zebraliśmy informacje i ciekawostki w jednym miejscu – tak powstała nasza autorska rowerowa mapa, którą rozszerzamy o rowerowe miejsca i trasy w całej Polsce.

Zapraszamy was do odkrywania naszego kraju, oczywiście na rowerze, razem z WygodnyRower!

W planach mamy rozwijanie mapy o ciekawe, rowerowe miejscówki, kawiarnie przyjazne dwóm kółkom, punkty widokowe czy trasy fajnych przejazdów rowerowych i tym samym stworzenie wyselekcjonowanego rowerowego przewodnika po rowerowej Polsce :-)

Jeśli znasz rowerowe miejsce, które powinno znaleźć się na naszej mapie, odezwij się do nas: ola@wygodnyrower.pl