Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis i oryginalne części wymienne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie serwisowania rowerów oraz bogatemu wyposażeniu naszego serwisu jesteśmy w stanie zapewnić Ci usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy zarówno przegląd podstawowy, jak i rozszerzony.

Wypożyczalnia

Zapewniamy możliwość wypożyczenia rowerów miejskich na kilka godzin, dzień, dobę albo weekend. W naszej wypożyczalni na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Malowanie ram

Malujemy (na dowolny kolor z palety RAL) ramy rowerowe oraz metalowe elementy rowerów, takie jak kierownice, felgi, korby, zębatki, stalowe osłony łańcucha, itp.

Imprezy

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym umożliwiającym uruchomienie mobilnego stanowiska serwisowego i przeprowadzanie serwisów rowerowych w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.

Tandemy

W naszej ofercie posiadamy kilka modeli tandemów doskonale pasujących, np. do sesji ślubnych. Wypożyczamy je także do przejażdżek po Warszawie.

Sesje/Filmy

W naszej ofercie posiadamy kilkaset modeli współczesnych rowerów różnych typów z obecnych kolekcji oraz kilkanaście odrestaurowanych modeli zabytkowych. Współpracujemy z wiodącymi studiami filmowymi oraz wydawnictwami i fotografami.