W ciągu ostatnich kilku lat rowery elektryczne bardzo się zmieniły. Od ciężkich i mało ekonomicznych pojazdów ze słabymi i zawodnymi silnikami instalowanymi w nieprzystosowanych do tego celu ramach po nowoczesne, zintegrowane systemy zapewniające doskonałe wrażenia z jazdy.

Jeśli przegapiłeś te zmiany zapraszamy do nas! Pokażemy ci jak dziś wygląda jazda rowerem elektrycznym.

Wraz z producentami podążamy za najnowszymi trendami i rosnącymi wymaganiami użytkowników. Oferujemy rowery elektryczne o zróżnicowanym przeznaczeniu. Mamy wspomagane elektrycznie rowery miejskie, które
ułatwiają codzienne dojazdy do szkoły czy do pracy. Mamy też wspomagane elektrycznie rowery górskie zapewniające wspaniałe, intensywne wrażenia z jazdy MTB na trudnych, wymagających szlakach.

Nowoczesne rowery elektryczne oparte o systemy Bosch E Bike czy Shimano Steps pozwalają cieszyć się ergonomicznymi rozwiązaniami napędu oraz wydajnymi i niezawodnymi bateriami. Możliwa jest także ich zaawansowana integracja z systemami elektronicznej zmiany biegów, nawigacjami satelitarnymi czy smartfonami.

Chcąc zapewnić najlepszą możliwą obsługę naszym klientom uczestniczymy w prezentacjach oraz szkoleniach czołowych producentów. Prowadzimy też autoryzowany serwis rowerów elektrycznych.

Kliknij tu i sprawdź, jakie rowery elektryczne kupisz w naszym sklepie