Rowery dziecięce marki woom znane są z najwyższej jakości. Dzięki temu, że są trwałe, każdy z nich posłuży nie tylko jednemu, ale możliwie wielu dzieciom. Mali rowerzyści, poznając magię tego niezwykłego roweru, będą potem jako dorośli jeździć rowerem na co dzień i staną się ambasadorami rewolucji komunikacyjnej.

rowerki-woom

Ta wizja i ten cel są fundamentem dla wzornictwa i właściwości rowerów woom, które wyróżniają się następującymi cechami:

  • Przystosowane dla dzieci i ergonomiczne: Potrzeby dzieci traktujemy bez kompromisów. 90% części naszych rowerów zostało opracowanych specjalnie dla dzieci i produkowanych jest wyłącznie dla woom. Dzięki temu nasze rowery są idealnie dostosowane do potrzeb i anatomii dziecka.
  • Superlekkie: Przyjemność z jazdy zależy w decydującym stopniu od ciężaru. Nieustanne udoskonalanie sprawiło, że rowery woom są nawet o 40% lżejsze od popularnych rowerów dziecięcych dostępnych w handlu. Tym samym woom oferuje najlżejsze seryjne rowery dziecięce.
  • Intuicyjne: Jeśli dzieci pewnie się czują na naszych rowerach, to mają też więcej zapału do jazdy. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że dzieci uczą się jazdy na naszych rowerach o wiele szybciej niż na rowerach dostępnych w handlu.
  • Bezpieczne: Samodzielne odkrywanie świata to dla dzieci ogromna frajda. Dzięki optymalnym właściwościom jezdnym i doskonałej ergonomii nasze rowery zapewniają im przyjemną i przede wszystkim bezpieczną jazdę. Jazda jest zawsze pełna radości i wrażeń.
  • Starannie skalkulowane: Projektując z pasją nawet najlepsze rowery, dbamy o ich cenę. Dzięki temu każdy może sobie pozwolić na rower woom. Cenowo odpowiadają dobrym rowerom dziecięcym dostępnym w handlu. A ze względu na bardzo wysoką jakość używane rowery woom mają bardzo wysoką wartość odsprzedaży.
  • Najlepsi producenci z całego świata: Cieszą nas zadowoleni klienci na całym świecie. Aby sprostać naszym wysokim standardom jakości, współpracujemy z wysoko wyspecjalizowanymi firmami w różnych krajach – od Polski po Kambodżę. Większość naszej produkcji odbywa się u tajwańskiego specjalisty od rowerów, który dysponuje kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji rowerów i prowadzi produkcję w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

rowery dziecięce woom

 

 

Sprawdź dostępność marki woom w naszym sklepie!