Zapraszamy do naszego wyjątkowego komisu rowerowego na warszawskim Muranowie! Jesteśmy miejscem stworzonym z myślą o pasjonatach dwóch kółek, a naszą misją jest zaspokajanie potrzeb każdego rowerzysty, niezależnie od doświadczenia czy preferencji.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na rowery z drugiego obiegu? Nasz komis to prawdziwa kopalnia unikalnych ofert, które nie tylko pozwalają zaoszczędzić, ale także są ekologicznym wyborem. Kupując używany rower wspierasz ideę zrównoważonego rozwoju, redukując ilość odpadów i zmniejszając ślad węglowy.

Oferujemy szeroką gamę rowerów różnych marek, modeli i rozmiarów, dostosowanych do różnorodnych preferencji i stylów jazdy. Oprócz rowerów komisowych mamy w swojej ofercie rowery powystawowe z drobnymi (niewpływającymi na jakość jazdy) defektami w atrakcyjnych cenach.

Dla miłośników górskich wypraw mamy solidne i wytrzymałe rowery MTB, a entuzjaści jazdy miejskiej znajdą u nas stylowe i praktyczne rowery miejskie. Nasz wybór obejmuje również rowery szosowe, a także rowery elektryczne, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jeśli zastanawiasz się nad pozbyciem się swojego starego roweru, nie trać czasu na ogłoszenia internetowe czy bezowocne próby sprzedaży. Nasz komis oferuje możliwość wstawienia używanego roweru na sprzedaż. Dokładnie ocenimy stan techniczny Twojego roweru, umożliwiając Ci uzyskanie uczciwej ceny za Twój sprzęt.

Dodatkowo, jako mieszkaniec Warszawy, z pewnością cenisz sobie wygodę i dostępność. Nasz komis jest dogodnie położony – na warszawskim Muranowie, przy ul. Stawki 19 – na odcinku między ul. Jana Pawła II i ul. Okopową. Nasz personel z pasją służy pomocą i doradztwem, abyś mógł dokonać świadomego wyboru, dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do naszego komisu rowerowego, gdzie pasja łączy się z ekologią, a klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Odkryj świat rowerów z drugiego obiegu i dołącz do społeczności, która ceni sobie jakość, oszczędność i troskę o środowisko. Dla nas rower to nie tylko środek transportu – to styl życia, który warto pielęgnować razem z nami!